.

Свеж

❤【Селски Крпа Полици за Бања Ѕид Монтирани】 Нашиот ѕид виси скала крпа управување со 3 крпа бар е дизај

DEN 527.76
Свеж

? ДИМЕНЗИИ : 24.8 инчи x 2.4 инчи x 3 инчи ( 632x60x80mm),20 W ?ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Модерно направена од certified304 рѓа отпор�

DEN 1953.60
Свеж

Димензии 28.7 инчи x 19.6 инчи x 4 инчи ; Стандард 87 w електрични загреан пешкир железница.Крпа потоплите корис

DEN 1113.60
Свеж

3 Димензионални дизајн.Базен и спа стил на отворено оркестарот.Рака оформена и насликани.Обоен со вода и

DEN 1833.84
Свеж

Телото на бакар да се изгради, компактна структура, сосема природно.Заварување калапи, стабилна компози

DEN 1598.40
Свеж

Овој Дом Основите Бања Полици Простор saver е совршен начин да се зголеми кои неискористениот простор над

DEN 1439.76
Свеж

Направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик, таа има висока јачина, нула отпорност, отпорност на

DEN 739.20
Свеж

Лесно да се инсталира, добра носивоста.Издржливи , заштеда на простор.Може да биде лесно да се отстрани к

DEN 1240.80
Свеж

ЗДРАВ носи практична функција на вашиот простор при додавање на некои топлина и стил на вашиот ентериер

DEN 1478.40
Свеж

[Засилен метал слив рамка] имајќи 100 KG, задебелување / арматура, стабилна поддршка, висока стабилност, сил

DEN 355.20
Свеж

★Едноставна,убава,уредно и голем капацитет да ги задоволат потребите на големите семејства.Мултифункц

DEN 559.20
Свеж

☆Rotatable Секој бар може да ротирате поединечно,без да ги допираат една со друга, флексибилен дизајн...

DEN 1127.52
Свеж

Може да се изберат во бања ,спална соба ,дневна соба, канцеларија, кујнски и други места што може да се за�

DEN 1776.00
Свеж

Материјал : Грб рек полица е направен од Микрофибер кожа и тврда пластика.Димензија : Кука висина:1.4 во /

DEN 455.52
Свеж

1.【Големина】 : 37.1*4.5 cm / 14.6*1.77 инчи 2.【Материјал】 : Изработени од нерѓосувачки челик материјал, полиран, н�

DEN 311.76
Свеж

✅Големина : беа 25,5*6.8 cm ✅Материјал : железо, rustproof и лесно да се чисти ✅Применливи места : едноставен изгл

DEN 467.28
Свеж

АнтиНавалите Шасија Дебел База, Без Навалување, Без Гребнатинка.ДесетНиво Огледало Позлата Лесно Се Н�

DEN 385.92
Свеж

【ВисокоКвалитетни Материјали】Направени со користење на висококвалитетни метал, ова крпа решетката е

DEN 1087.20
Свеж

Прстен : Оваа бања пешкир рек усвојува високо квалитетни нерѓосувачки челик Sи додава 18 / 8 хром / никел с

DEN 3552.00
Свеж

Инсталација Тип : Ѕид Монтирани Тип。.Карактеристики : Крпи, ракавици, итн., од суштинско значење предмет�

DEN 5457.60
Свеж

Ѕидмонтирани крпа бар направен од rustproof нерѓосувачки челик 3 замав надвор оружје посебна влажни крпи за

DEN 599.76
Свеж

Она што ќе добиете : пакетот вклучува 1 парче на јасни акрилик слободна стои крпа полици, јасен и транспа�

DEN 1581.60
Свеж

Уникатен ѕидмонтирани облека решетката е направена од метални цевки, има силна носивоста, заврши со кул

DEN 1104.00
Свеж

*Широка примена.Полицата е идеален за чување на кујна, спална соба, бања, крпа и така натаму.Зачувување н�

DEN 1855.20
Свеж

☆Две куки висат на врата или во кабинетот за да се зачува простор ☆Тоа може да биде лесно да се отстрани

DEN 1127.52