.

Свеж

Ќе добијат 1 (Една) Висок Квалитет Врежана Вистинска Кожа за на Рака Бенд со Бода и Адаптери.Одберете Ток�

DEN 1199.76
Свеж

Исклучете ја (Долго притиснете за да го исклучите).Само подигнете го вашиот зглоб и можете да ги видите с

DEN 2506.56
Свеж

Децата се паметни часовници може да се слуша музика, да се стимулира детските интереси и хобија.Постоја�

DEN 933.60
Свеж

Силиконски smart watch бенд за деца.Силиконски Замена Дише Прилагодливи Рака Бендови.Види Ремени за паметен

DEN 239.76
Свеж

1.22 инчен IPS highdefinition екран во боја Визуелно искуство Резолуција до : 240x240 отпорно на Гребење и носатотпорн

DEN 1482.24
Свеж

0 или погоре,Андроид 4.Било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас слободно.За повеќе поврзани со д

DEN 669.60
Свеж

Сврти ја врвката за околу светла екран погоден за носене хардвер + smart APP + биг податоци облак услуга.Врши

DEN 7063.92
Свеж

* 1.19 инчен Amoled екран целосно на допир, резолуција : 390 * 390 Вграденво 340 m Ah батерија, работното време е за 3 д�

DEN 266.40
Свеж

40mm модел : 1.2" display, 247 m Ah батерија, 44mm модел : 1.4" display, 340 m Ah батерија, Срцето и Здравствен надзор, Кружни Super AM

DEN 2039.28
Свеж

✦Smart watch Телефон : Да / да Примате Повици кога сте поврзани,Вграден звучник и Микрофон ✦Bluetooth музички игр�

DEN 1319.76
Свеж

Мултифункционален smartwatch за уреди на i OS9.0 и Android5.0 или погоре.Тоа е поддржано примена на Фитнес Тракер, email

DEN 815.76
Свеж

Паметни Часовници за Мажи и Жени : Активност trackers има pedometer, калории, далечина, надгледување и спиење сле�

DEN 1826.40
Свеж

22инчен екран во боја : Голем екран, појасни читања, на прв поглед.Екран на допир за : допир дизајн, лесно д�

DEN 2131.20
Свеж

100% Сосема нов и висок квалитет за рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина (18mm).Екопријателски меки силиконс

DEN 1151.76
Свеж

Мода, преносни спортски музика се види.овој говорник има одличен квалитет на звукот,со совршен аудио ди�

DEN 887.76
Свеж

Прецизното позиционирање : брзо и прецизно позиционирање на родителот позиција, без разлика дали затво�

DEN 2521.20
Свеж

Оваа децата smart watch има 16 игри вграден во.Родителите може да се ограничи секојдневно се игра време, така ш

DEN 461.76
Свеж

[Pedometer Стоперката Timer] : Нашата smart watch има вграден сензор за движење кој може да се следи детето чекори.Со s

DEN 461.76
Свеж

★Мултифункционален smart нараквица со дневна водоотпорен функција ★6 спортски начини на трчање, возење, �

DEN 3576.96
Свеж

[Разни спортски режими] Вграден во повеќе спортски начини да ви помогне да се задржи се вклопуваат : одењ

DEN 1007.76
Свеж

100% Нов!.Идеална замена на батеријата за Smart Watch, го прави вашиот smartwatch големо, се преродува.Големиот капац

DEN 461.28
Свеж

Основна спецификација ПРОЦЕСОРОТ:TElink8266 RAM меморија:rom 512 K ram меморија 16 K Екранот:1.44 TFT 128*128 Копчето:Ед

DEN 554.40
Свеж

Лесен дизајн керамички текстура трупот на авионот со стакло, челик и УВ огледало засилен процесот на по�

DEN 1970.40
Свеж

Лесен дизајн керамички текстура трупот на авионот со стакло, челик и УВ огледало засилен процесот на по�

DEN 1963.20
Свеж

✫На зглоб види го прикажува времето на дигитални броеви, лесно да се чита ✫Црвено светло број дисплејо�

DEN 1518.24