.

Свеж

Материјал : отпорни на топлина стакло, од нерѓосувачки челик, лесно да се чисти и одржува.Димензии : 4.5*3.3 �

DEN 117.60
Свеж

Тоа е идеален за тремови или тераси, градини, пред вратите и канцеларии, КТВ, кафулиња, барови и хотели, б�

DEN 1188.00
Свеж

Стакло.Основни информации : стакло ashtray + не се лизга мат + 3 картичка чад падови.Предности : Ова ситно поли

DEN 383.76
Свеж

Најде, Одржува и Врати со Uka Vintage.Единствена, Рака Бере Гроздобер, Ретро, Антички Collectables.Велика БРИТАНИЈА

DEN 1228.80
Свеж

ЧУВАЈТЕ ГО на ЧИСТИ : Вашата потрага по место за да го изгаснеме вашиот цигари е завршена!Оваа корисна ма

DEN 287.76
Свеж

Тие имаат мазна, едноставно, цврста и сјајна површина.Лесно да се чисти.Рачен перење препорачува за обое

DEN 503.76
Свеж

【Производ материјал опис】Стакло.Тоа може да се мијат, и препорачливо е да се чисти редовно [Додатоци ст

DEN 1116.00
Свеж

ЧУВАЈТЕ ГО на ЧИСТИ : Вашата потрага по место за да го изгаснеме вашиот цигари е завршена!Оваа корисна ма

DEN 239.76
Свеж

Круг метал Ashtray ; 5.1 Инчен / 13 cm (дијаметар) Висина 0.55 Инч.Криви страни и валани рабови.Шема како на прикаж

DEN 165.60
Свеж

СТП кожа+Тврда пластика.Надворешноста на оваа ashtray е направена од еколошки СТП кожа, и внатрешни работи �

DEN 1264.80
Свеж

ЧУВАЈТЕ ГО на ЧИСТИ : Вашата потрага по место за да го изгаснеме вашиот цигари е завршена!Оваа корисна ма

DEN 239.76
Свеж

СТП кожа+Тврда пластика.Надворешноста на оваа ashtray е направена од еколошки СТП кожа, и внатрешни работи �

DEN 753.60
Свеж

РАЗНОВРСНА : класичен ashtray е погодна за балкон, тераса и градината, и внатре и надвор!.Отстранлив внатреш�

DEN 15744.00
Свеж

Боја : бакар.Боја : бронзени кафе, сребро кафе.Применливи подарок опции : брак.Применливи сцена : спална с�

DEN 919.20
Свеж

Убава Европската класичен изглед, практична и издржлива ashtray / ashtray.На soot останува во садот, ефикасно нам�

DEN 1291.20
Свеж

На ashtray со ѓубре може да е направен од висококвалитетни нерѓосувачки челик, кој е секогаш рѓадоказ и мож�

DEN 7785.12
Свеж

Лесен за носење, погодна за отворен или затворен употреба.Имајте на маса и да го чисти подот.Изработени �

DEN 537.36
Свеж

Изберете ashtray ви се допаѓа да се земе дома.Тоа повеќе не е ограничен на ashtray, но, исто така, може да се кори�

DEN 455.52
Свеж

Вашата потрага по место за да го изгаснеме вашиот цигари е завршена!Оваа корисна малку метал ashtray се вкл�

DEN 708.00
Свеж

Вашата потрага по место за да го изгаснеме вашиот цигари е завршена!Оваа корисна малку метал ashtray се вкл�

DEN 239.76
Свеж

стакло.Квалитет : производство на цигари ashtray е направен од висок квалитет кристално стакло материјал, н

DEN 455.76
Свеж

стакло.Квалитет : производство на цигари ashtray е направен од висок квалитет кристално стакло материјал, н

DEN 455.76
Свеж

Вашата потрага по место за да го изгаснеме вашиот цигари е завршена!Оваа корисна малку метал ashtray се вкл�

DEN 542.40
Свеж

Им даде на вашите пријатели, семејство и љубовници, како подароци за Божиќ, денот на Благодарноста, Дено�

DEN 1927.20
Свеж

Тоа е совршен подарок за пријатели и себе си, погоден за семејството, ресторан и паркинг (надворешен ashtray

DEN 3681.36