.

Свеж

【ГОЛЕМИНА】 М4 × 8mm; Завртка Должина : 8mm / 0.31"; Теренот : 0.7 мм / 0.03"; Завртка Главата Кол : 6.7 mm / 0.26"; Шапка Де

DEN 170.16
Свеж

5 / 1618 X 1 Машина Завртки.Копчето Главата.Хексадецимален Штекер Pin Диск.Легиран Челик.Подесувате Отпорни /

DEN 15919.68
Свеж

Дијаметар : 5 / 8".Должина : 5 / 8 инчи.Материјал : Алуминиум.Стил : Пост со Завртка.Тип : Задолжителен Пост.Ние

DEN 206.40
Свеж

Изработени од нерѓосувачки челик, rustproof, издржлив материјал.Материјал : 304 (А270) не ' рѓосувачки челик.Голе

DEN 2037.60
Свеж

Напредни Материјал:Овие Навртки се направени од не ' Рѓосувачки Челик кој се прави тоа трае подолго од �

DEN 1221.60
Свеж

Пакет : 5099 Pcs.Завртка Тип : Машина Завртки.Вози Стил : Дупчиња.Димензии : М1.6 / M2*3 / 4 / 5 / 6 / 8 / 10 / 12 / 14 / 16 / 18 / 20 / 2

DEN 444.72
Свеж

Dltmysh.Нерѓосувачки челик рамка направена од 304 од не ' рѓосувачки челик, погоден за различни прилики.Тоа е

DEN 1060.80
Свеж

#6 и #8 завртки користете Т15 малку; #9, #10 и #12 користете малку Т25 Самоприслушување, countersinking главата; WНамалув

DEN 1199.76
Свеж

1 / 420 X 5 / 8 Машина Завртки.Копчето Главата 6Лобус Pin Вози Torx Бренд 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик (188).Подесувате

DEN 2184.00
Свеж

Делови не собраа.Секој дел спакувани одделно.Други големини qtys и материјали кои се исто така достапни.К�

DEN 13663.44
Свеж

5 / 16"18 X 3 / 4".Машина Завртки, Круг Главата, Дупчиња Диск.stainless_steel_188 5 / 16"18 X 3 / 4", Надворешно Навој сврзувачки

DEN 792.00
Свеж

Карактеристики подесувате отпорни на еден начин главата.ДијаметарТема Големина & Должина : 1 / 4 инчи20 x 11

DEN 132.00
Свеж

Станот 100° Филипс.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 & SAE J82 спецификации.Целосно Навој.Челик Цинк Позла

DEN 12623.76
Свеж

Глава Тип : Рамна глава филипс.Дијаметар & Должина : #10 X 3 / 4 инчи.Се користи за да се закачите на лим со дру�

DEN 190.80
Свеж

Вкупна Големина : 5mm x 3мм / 0.2" x 0.12"(L*Главата.Кол); Име На Производ : Копчето Главата Torx Завртка.Материјал : 304

DEN 251.76
Свеж

Овој дел е исто така познат како : CRO492652 / 492652 / CRO 492652 Делови Општа за Крстот (1 Единица).Сакате да ја потв

DEN 453.60
Свеж

Делови не собраа.Секој дел спакувани одделно.Други големини qtys и материјали кои се исто така достапни.К�

DEN 13650.72
Свеж

304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Филипс Рамна Глава На Машина Со Завртки.Ве молиме проверете нашата продавниц�

DEN 139.20
Свеж

Круг Дупчиња.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 & SAE J82 спецификации.Целосно Навој.Челик Цинк Позлатен.�

DEN 15887.76
Свеж

Напредни Материјал:Овие Навртки се направени од не ' Рѓосувачки Челик кој се прави тоа трае подолго од �

DEN 817.44
Свеж

Челик Пан Глава на Машина со Завртки, Кадмиум Позлатен, ги Исполнува MS35206, #1 Филипс Диск, #256 Тема Големина

DEN 178.08
Свеж

Машина завртки се дизајнирани за апликации со предприслушувани дупка или споени кон навој орев.Тип на 30

DEN 17244.48
Свеж

Видот На Производите : Завртки.Пакет Количина : 1 Број на модел : 0604 MSPBZ.Пакет Димензии : 1.016 cms (L) x 10.414 cms (W) x 1

DEN 141.36
Свеж

Производот е 5 LB15 / 8x8 EXT PH Завртка.Лесно и едноставно се користи за полнење.Производот е произведен во Кин

DEN 736.56
Свеж

Ве молиме погледнете го спецификации во табелата подолу за целосна детали.Ако имате било какви прашања

DEN 14856.24