.

Свеж

【ОКОCARINGFlicker бесплатно,не зуењето и без отсјај на Т9 начинот на led сијалица ќе го заштитува вашето семејс�

DEN 575.76
Свеж

Боја / Крај : Топло Бела.Температура на бојата : 2,700 К Просечно Траење : 30000 часа.Lumens (светлина излез) : 250...

DEN 376.56
Свеж

【Штедење Енергија】E12 LED candelabra светилки 7.5 W замени E12 100 W120 W халоген сијалица.Потрошувачката на енергија

DEN 551.76
Свеж

Влезен напон 85265 (V).Прозрачна флукс 1500 (LM).Домување материјал пластични облечени алуминиум.Големина Φ110 *

DEN 624.00
Свеж

НАДГРАДИ ЗА 2022 КУЛ БЕЛО СВЕТЛО Слајд од Топло Бела да Кул Бело да ти помогне првично за работа / студија

DEN 431.76
Свеж

☀☀☀Топло Бела, Кул Бело, Dimmable G9 LED сијалица 10 W.Боја температура е 3000 K6000 K,100pcs енергетски ефикасни 2835 SMD le

DEN 597.12
Свеж

Супер светло G9 светлина.Еквивалентно на 60 W блескаво сијалица, 550 lumens на светлината на излез.Заштеда на е�

DEN 407.76
Свеж

Dimmable Компатибилен со различни нежните на пазарот, Lutron и Leviton LED нежните се препорачува.Затемнување од 0% �

DEN 527.76
Свеж

【Здрава Читање Сијалица】 : 6000 K Кул бело светло погодни за читање,и тоа е ниска сина светлина ,Без трепер

DEN 839.76
Свеж

LED PAR36 12 W, 12 V AC / DC,Eq да 80 W Халоген со 80% заштеда на Енергија.Прозрачна флукс : 12001300 LM, 120 степен се шири,Зашти�

DEN 311.28
Свеж

Карактеристики : .Лесно да се инсталира.Таванот reccessed монтирани.Возачот inlcuded, поддршка AC110 V, AC220 V, AC85230v.Ви�

DEN 4437.84
Свеж

ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА, Користи само 14 w!Го заменува 100 вати блескаво.ДОЛГ ЖИВОТ Трае 9 1 години врз основа н�

DEN 504.24
Свеж

【Заштеда на енергија & долг животен век】 : Led светилки 150 вати Противвредност, блескаво светилки, Candelabra с

DEN 429.36
Свеж

300 lumens.Номинална живот = 15, 000 часа.Енергија Ѕвезда одобрени.МОБ, 2 Пакет, LED4 DDBMCDL9 OT2, 4 W, дневна светлина, Јас

DEN 2006.40
Свеж

Количина : 8 65 вати, 5000 K Дневните LED светилки со 800 lumens.Голема заштеда на енергија замена на старите светил

DEN 1319.76
Свеж

HQRP® LED Сијалица;.База : 7 / 16" (E12) База; Лумен : 300350;.Работен Напон : AC 110 V; Моќност : 3 Вати; LED : 64 Led диоди;.Лумен Б

DEN 238.80
Свеж

ЕНЕРГЕТСКИ ЕФИКАСНИ И ОДРЖЛИВИ.На 20 W конвенционалните филамент blub може лесно да биде заменет од страна

DEN 335.76
Свеж

✅ Технички Карактеристики : Без треперење, E12 мала свеќа база, гроздобер dimmable LED Lumiled светилки, 2Watt(25 W Екви

DEN 719.76
Свеж

ЗАМЕНЕТЕ 150 W Блескаво , 175 W, 200 W КРИЕШЕ, ВИСОК ПРИТИСОК, НАТРИУМ СВЕТИЛКИ.AMATRON LED Пченка Кочан Светлина све�

DEN 960.00
Свеж

КАРАКТЕРИСТИКИ Овој сензор за светло Intelli Bulb има висок CRI на 90+ толку бои се појавуваат се повеќе реални �

DEN 669.60
Свеж

Комерцијални и станбени осветлување апликациите обично се користат од 2000 K да 65000 K боја температури.Нек�

DEN 287.76
Свеж

Ниска потрошувачка на енергија и заштеда на енергија.Сосема нов и висок квалитет.Високо квалитетни и из

DEN 763.20
Свеж

Главно се користи за декорација цели, убаво дизајниран и модерен.Може да се користи за затворен осветлу�

DEN 452.16
Свеж

Овие LED свеќа светилки само консумираат 4 W на моќ, туку светлината е еквивалентно на 40 W блескаво светилк�

DEN 604.56
Свеж

Енергетски Ефикасни – Крушка се состои LED светилка монистра (5 W).По 3040 вториот уреди со покажувач на свет

DEN 383.76