.

Свеж

Влез : DC 3.2 V да 46 V (влезниот напон мора да биде поголема од 1,5 V повисока од излезниот напон.Не може да се зг

DEN 287.76
Свеж

Compatiblity : AC / DC Адаптер За Марта Стјуарт Живеење VMSL7.5' ПредОсветлена Downswept Denison Spruce Вештачки Борови Елка На

DEN 693.36
Свеж

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 780.00
Свеж

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

DEN 419.76
Свеж

* НА СВЕТОТ ќе ПАТУВА во САД со оваа корисна Тип (AB) Американски ѕиден приклучок адаптер.Нуди два USB и една

DEN 311.76
Свеж

Пакетот вклучува 2 парчиња Канада Туристички Приклучок Адаптер за Тип Б Прифати приклучоци од сите земј

DEN 198.00
Свеж

Органски силикони potting пакет : висока термичка спроводливост, IP67 заштита ниво, силна топлина дисипација,

DEN 1716.00
Свеж

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 503.76
Свеж

Излезен Напон : 5 V.Прибл.Wattage : 50 W.Механички Форма : Метал.Гаранција : 2 Години Гаранција.Карактеристики : 2 :

DEN 695.76
Свеж

Влезен Напон : DC36 V 48 V (30 V60 V DC) ; Излез : наизменична СТРУЈА 13.8 V; Неизолирани DC / DC Моќност Конвертор.Направе

DEN 599.76
Свеж

【МУЛТИФУНКЦИЈА АДАПТЕР】 : универзална во 224 земји, погоден за патување во странство или за бизнис, тоа е

DEN 1598.40
Свеж

Приклучок Тип : ЕУ.Број на модел : ЕУ.Употреба : Settop Кутии,Воздух Purifiers,Звучници,Други,Монитори,Фрижидери.�

DEN 801.60
Свеж

Влезен напон : 1032 V; Излезен напон : 1235 V (прилагодливи) 150 W 6 A Прилагодливи DC Зголеми Конвертор Чекор До 1032 V

DEN 227.76
Свеж

Стоката се на добар квалитет 85% конвенционалните нарачки ќе бидат доставени во рок од 718days.Некои далечни

DEN 254.16
Свеж

Влезен напон : DC 8.5 V48 V.Текст струја : 10 A (МАКС) надминува 8 A ве молиме да се зголеми на топлина дисипација.Qu

DEN 1675.20
Свеж

INDUSTRAIL ОДДЕЛЕНИЕ : Индустриски одделение дизајн, комуникација е целосно изолирани, стабилен и сигурен пе

DEN 515.76
Свеж

ДОБРИ ПЕРФОРМАНСИ Усвојување на зрели 5 серија посветена литиум батерија заштита чип за централна конт�

DEN 208.56
Свеж

[Стабилна Излезна] : На влез и излез на прилагодливи напонски регулатор се користи висока фреквенција ни

DEN 290.16
Свеж

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 10060.80
Свеж

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Користење на алуминиумски легури школка и увезени висока?квалитетот на т

DEN 1535.76
Свеж

1.Висока ефикасност, долг живот и високо reliabili 2.Ниска dc бран, висока ефикасност 3.ниска операција темпера�

DEN 3864.00
Свеж

【Одлични Перформанси】со Помош на два 40mm / 1.6 во голем рамка вози единици и bluetooth 5.0 технологија, тоа мож�

DEN 1134.96
Свеж

Сигурен и погоден за широк спектар на употреба.Висока реализација ефикасност, едноставна за регулирање

DEN 2102.40
Свеж

Се применува за индустриски возило електрична опрема како што се LED автомобил екранот, надзор камера, ел

DEN 1262.16
Свеж

Оваа висока моќност DC адаптер е дизајниран да моќ популарниот бренд лаптоп компјутери, кои бараат DC вле�

DEN 287.76