.

.

Свеж
WIDIA BT50BRFX550065M ROTAFLEX Високи Перформанси Здодевни Алатка Носителот, BT50 Коси месо тело, 65mm Gage Должина, Систем Големина RFX550

WIDIA BT50BRFX550065M ROTAFLEX Високи Перформанси Здодевни Алатка Носителот, BT50 Коси месо тело, 65mm Gage Должина, Систем Големина

DEN 7084.80

Стока
In stock

Најдобрите понуди во категоријата