.

.

Свеж
uxcell 3D Пенкало со Вжарено Refills,16Ft,1.75 mm ABS со Вжарено Refills,Димензионални Точност +/- 0.02 мм,за 3D Печатач,Сина

uxcell 3D Пенкало со Вжарено Refills,16Ft,1.75 mm ABS со Вжарено Refills,Димензионални Точност +/- 0.02 мм,за 3D Печатач,Сина

DEN 156.00

Стока
In stock

Најдобрите понуди во категоријата