.

.

Свеж
CHUIFENG 750W Лемење Станица LCD Дигитален Дисплеј SMD Заварување Топол Воздух Пиштол за Лемење Rework Станица за Лемење Железо Поправка Алатка за Полнење 8898 (Боја : 8898 KIT5, Напо?

CHUIFENG 750W Лемење Станица LCD Дигитален Дисплеј SMD Заварување Топол Воздух Пиштол за Лемење Rework Станица за Лемење Железо Поправка

DEN 1195.20

Стока
In stock

Најдобрите понуди во категоријата