.

.

Свеж
Daedalus CNC Brushless Вретено Мотор, 500w, ER11, 48V DC, 12000RPM

Daedalus CNC Brushless Вретено Мотор, 500w, ER11, 48V DC, 12000RPM

DEN 1919.76

Стока
In stock

Најдобрите понуди во категоријата