.

.

Свеж
Chemglass CG-1538-M-35 Серија CG-1538-M Тешки Ѕид Круг Дното Колба, 3-Вратот, Вертикална, Jacketed, Morton Indents, 45/50-24/40 Зглобовите, 5000 mL Капацитет

Chemglass CG-1538-M-35 Серија CG-1538-M Тешки Ѕид Круг Дното Колба, 3-Вратот, Вертикална, Jacketed, Morton Indents, 45/50-24/40 Зглобовите,

DEN 506.40

Стока
In stock

Најдобрите понуди во категоријата