.

.

Свеж
HD 1080P 5G WiFi, Bluetooth Проектор 4K со 450 Display,2022 Надгради 10000 Лумен 4K Проектор за на Отворено Филмови,Поддршка 4k,Dolby,Зум,Точниот Клуч ,Компатибилен W/ ТВ Стап,iOS,Android,PS5

HD 1080P 5G WiFi, Bluetooth Проектор 4K со 450 Display,2022 Надгради 10000 Лумен 4K Проектор за на Отворено Филмови,Поддршка 4k,Dolby,Зум,Точниот

DEN 5999.76

Стока
In stock

Најдобрите понуди во категоријата