.

.

Свеж
Starrett - 3809A 12333 Dial Тест Индикатор со Dovetail Планината и 2 Прилози, Бели Бирање, 1.25 Дијаметар, 0.030 Дипломирањето Опсег, 0.0005 Дипломирањето

Starrett - 3809A 12333 Dial Тест Индикатор со Dovetail Планината и 2 Прилози, Бели Бирање, 1.25 Дијаметар, 0.030 Дипломирањето Опсег,

DEN 2928.00

Стока
In stock

Најдобрите понуди во категоријата