.

.

Свеж
24PK Тест Цевки, 50мл - Borosilicate 3.3 Стакло - 1.2 mm Дебели Ѕидови, Beaded Rim - Чувствувате Топлина & Хемиски Издржливост - 5.9 Високи, 1 Дијаметар - Eisco Лаборатории

24PK Тест Цевки, 50мл - Borosilicate 3.3 Стакло - 1.2 mm Дебели Ѕидови, Beaded Rim - Чувствувате Топлина & Хемиски Издржливост -

DEN 803.52

Стока
In stock

Најдобрите понуди во категоријата