.

.

Свеж
Hydrophobic PTFE Шприц Филтри 13mm Дијаметар 0.22 µm Големината на Порите на Индустриски Филтрација од Allpure Биотехнологија (Hydrophobic PTFE, Пакување од 100)

Hydrophobic PTFE Шприц Филтри 13mm Дијаметар 0.22 µm Големината на Порите на Индустриски Филтрација од Allpure Биотехнологија (Hydrophobic

DEN 982.80

Стока
In stock

Најдобрите понуди во категоријата