.

.

Свеж
Конектори САС SATA Кабел за Внатрешни SFF8087 Мини САС 36pin Машки W/Latch да SATA 7Pin Женски (X4) Напред Збег Кабел Адаптер - (Должина на Кабел: 1M)

Конектори САС SATA Кабел за Внатрешни SFF8087 Мини САС 36pin Машки W/Latch да SATA 7Pin Женски (X4) Напред Збег Кабел Адаптер - (Должина

DEN 2052.00

Стока
In stock

Најдобрите понуди во категоријата