.

.

Свеж
NFHK PCI-E да D2616-A12 LSI 9261-8i SATA/САС Рација 6Gbs 512MB Кеш SFF-8087 6Gb RAID0.1.5.6 PCI-E 2.0 X8 Контролер Картичка со Заградата

NFHK PCI-E да D2616-A12 LSI 9261-8i SATA/САС Рација 6Gbs 512MB Кеш SFF-8087 6Gb RAID0.1.5.6 PCI-E 2.0 X8 Контролер Картичка со Заградата

DEN 5757.60

Стока
In stock

Најдобрите понуди во категоријата