.

.

Свеж
Splitvolt 24A NEMA 10-30 EV Полнач, Преносни Ниво 2 240V, 16.4 Ft Мозок, Најбрз NEC-Безбедно 30 Amp Коло Полнење, EVSE Компатибилен со Евс преку J1772 Plug Вклучувајќи Тесла, Ford, Chevy, ФОЛКСВАГЕН, Ни

Splitvolt 24A NEMA 10-30 EV Полнач, Преносни Ниво 2 240V, 16.4 Ft Мозок, Најбрз NEC-Безбедно 30 Amp Коло Полнење, EVSE Компатибилен

DEN 936.00

Стока
In stock

Најдобрите понуди во категоријата