.

.

Свеж
PFERD 83971 М-Бред Стандард Густина Композитни Диск Четка, Силициум Карбид, 6 Дијаметар, 0.045 x 0.090 Правоаголна Филамент, 2500 ВРТЕЖИ во минута, 120 Ронки

PFERD 83971 М-Бред Стандард Густина Композитни Диск Четка, Силициум Карбид, 6 Дијаметар, 0.045 x 0.090 Правоаголна Филамент, 2500

DEN 5631.36

Стока
In stock

Најдобрите понуди во категоријата