.

.

Свеж
Starrett 724LZ-24 Тубуларна Лак Тип Микрометар, Меѓусебно Anvils, Обична Напрсток, Заклучување Орев, 18-24 Спектар, 0.001 Дипломирањето, +/-0.0003 Точност

Starrett 724LZ-24 Тубуларна Лак Тип Микрометар, Меѓусебно Anvils, Обична Напрсток, Заклучување Орев, 18-24 Спектар, 0.001 Дипломирањето,

DEN 18444.24

Стока
In stock

Најдобрите понуди во категоријата