.

.

Свеж
MakerHawk 10pcs LM2596 DC-DC Buck Конвертор Висока Ефикасност Чекор Надолу Напонски Регулатор 3.2-46V 1.25-35V 3А Прилагодливи Напојување Чекор Надолу Модул

MakerHawk 10pcs LM2596 DC-DC Buck Конвертор Висока Ефикасност Чекор Надолу Напонски Регулатор 3.2-46V 1.25-35V 3А Прилагодливи Напојување

DEN 287.76

Стока
In stock

Најдобрите понуди во категоријата