.

.

Свеж
Corsair CMV16GX4M1A2133C15 Вредност Одберете Серија 16GB (1x16GB) DDR4 2133MHz (PC4-17000) CL15 DIMM

Corsair CMV16GX4M1A2133C15 Вредност Одберете Серија 16GB (1x16GB) DDR4 2133MHz (PC4-17000) CL15 DIMM

DEN 1535.76

Стока
In stock

Најдобрите понуди во категоријата