.

.

Свеж
Marce Јапонски Matcha Чај Set - Matcha Whisk, Традиционалните Бамбус Лажичка, Matcha Сад и Керамички Whisk Носителот, и Нерѓосувачки Sifter - рачно изработени Matcha Церемонијата за Полнење

Marce Јапонски Matcha Чај Set - Matcha Whisk, Традиционалните Бамбус Лажичка, Matcha Сад и Керамички Whisk Носителот, и Нерѓосувачки

DEN 814.80

Стока
In stock

Најдобрите понуди во категоријата