.

.

Свеж
Челичен Лим со Завртки, Црна Оксид Заврши, 82 степени Овална Глава, Филипс Диск, Тип АБ, #4-24 Тема Големина, 3/8 Должина (Пакување од 100)

Челичен Лим со Завртки, Црна Оксид Заврши, 82 степени Овална Глава, Филипс Диск, Тип АБ, 4-24 Тема Големина, 3/8 Должина (Пакување

DEN 131.52

Стока
In stock

Најдобрите понуди во категоријата