.

.

Свеж
Barr Centella Смирувачки Бариера Крем , 64% Centella Asiatica , 1% panthenol vitaminB5, 1% Семе на Јојоба Масло, 1% Squalane, Вегетаријанска

Barr Centella Смирувачки Бариера Крем , 64% Centella Asiatica , 1% panthenol vitaminB5, 1% Семе на Јојоба Масло, 1% Squalane, Вегетаријанска

DEN 648.00

Стока
In stock

Најдобрите понуди во категоријата