.

.

Свеж
DONCK Мулти-Функција веб Камера 2MP 12X Зум, HDMI SDI LAN Емитува Камера во Живо Стриминг и IP PTZ Џојстик Тастатура Контролер Ултра Висока Дефиниција

DONCK Мулти-Функција веб Камера 2MP 12X Зум, HDMI SDI LAN Емитува Камера во Живо Стриминг и IP PTZ Џојстик Тастатура Контролер Ултра

DEN 1720.80

Стока
In stock

Најдобрите понуди во категоријата