.

.

Свеж
HARTING 09-30-024-1540 Големина 24B, од Страна на Влезот Хауба, Метал; Палета на производи:ХАН Б Серија; Кабел ИЗЛЕЗ Агол:90¦; Конектор Тело Материјал:Алуминиум Телото, за УПОТРЕБ

HARTING 09-30-024-1540 Големина 24B, од Страна на Влезот Хауба, Метал; Палета на производи:ХАН Б Серија; Кабел ИЗЛЕЗ Агол:90¦; Конектор

DEN 211.20

Стока
In stock

Најдобрите понуди во категоријата