.

.

Свеж
YG-1 М16. High Speed Челик Мулти 1 Прав Метал Stub Должина Вежба Малку, TiAlN Заврши, Директно месо тело, 135 Степен, # 43 Големина, 11/128 Дијаметар x 2 Должина (Пакување од 1)

YG-1 М16. High Speed Челик Мулти 1 Прав Метал Stub Должина Вежба Малку, TiAlN Заврши, Директно месо тело, 135 Степен, 43 Големина,

DEN 248.64

Стока
In stock

Најдобрите понуди во категоријата