.

.

Свеж
CHENTAOMAYAN Трајни Делови 11IR A60 ZP10 CNC Внатрешни Нерѓосувачки Челик Обработка на Вртење Провира Алатки Носителот Карбид Тема Внесува Добро стокмено, (Големина : 11IR A60 ZP10)

CHENTAOMAYAN Трајни Делови 11IR A60 ZP10 CNC Внатрешни Нерѓосувачки Челик Обработка на Вртење Провира Алатки Носителот Карбид Тема

DEN 3092.16

Стока
In stock

Најдобрите понуди во категоријата