.

.

Свеж
Паркер Legris 0122 16 13-pk10 Legris Месинг Црево Фитинг за на Гумени Црева, Адаптер, за 13 мм Црево ID, 16.00 mm Права Цевка OD, 15 мм Бодликава Крајот Месинг (Пакување од 10)

Паркер Legris 0122 16 13-pk10 Legris Месинг Црево Фитинг за на Гумени Црева, Адаптер, за 13 мм Црево ID, 16.00 mm Права Цевка OD,

DEN 1649.04

Стока
In stock

Најдобрите понуди во категоријата