.

.

Свеж
Amaran 200D КОЧАН LED Светло во Видео,Aputure 200W Јосифоски-Избалансиран LED CRI95+ TLCI96+ 65,000 лукс@1m Bluetooth Стан Контрола 8 Пре-Програмирани Светлосни Ефекти DC/AC Напојување

Amaran 200D КОЧАН LED Светло во Видео,Aputure 200W Јосифоски-Избалансиран LED CRI95+ TLCI96+ 65,000 лукс@1m Bluetooth Стан Контрола

DEN 7176.00

Стока
In stock

Најдобрите понуди во категоријата