.

.

Свеж
Western Digital 2TB МД Сина 3D NAND Внатрешни PC SSD - SATA III 6 Gb/s, 2.5/7mm, До 560 MB/s - WDS200T2B0A & Corsair Двојна SSD Монтажа Заградата 3.5 CSSD-BRKT2, Црна

Western Digital 2TB МД Сина 3D NAND Внатрешни PC SSD - SATA III 6 Gb/s, 2.5/7mm, До 560 MB/s - WDS200T2B0A & Corsair Двојна SSD Монтажа

DEN 4799.52

Стока
In stock

Најдобрите понуди во категоријата