.

.

Свеж
KEO Мелничката 03890 Редови Заб T15 Врховниот Страна Мелење Машина,НС Стил, 11/32 Ширина, 1-1/4 Арбор Дупка, 26 Заби, 5 Сечење Дијаметар, HSCO, Соголени Слој

KEO Мелничката 03890 Редови Заб T15 Врховниот Страна Мелење Машина,НС Стил, 11/32 Ширина, 1-1/4 Арбор Дупка, 26 Заби, 5 Сечење Дијаметар,

DEN 9445.20

Стока
In stock

Најдобрите понуди во категоријата