.

.

Свеж
Електрични Цемент Миксер, 110V 1600W Прилагодливи 6 Брзина Конкретни Малтер Миксер, Рачни Гипс инјекциска смеса Боја Thinset Малтер Гребло Вежба Миксер Мешајќи Алатка

Електрични Цемент Миксер, 110V 1600W Прилагодливи 6 Брзина Конкретни Малтер Миксер, Рачни Гипс инјекциска смеса Боја Thinset Малтер

DEN 1679.76

Стока
In stock

Најдобрите понуди во категоријата