.

.

Свеж
ЧЕСТ 9X 6.59 инчен паметен Телефон, 4GB 128GB, 48 ПРАТЕНИК ПИ Двојно Камера, 16MP Pop-up Пред Selfie Камера, Dual SIM GSM Отклучен 4G LTE Меѓународна Верзија ЕУ Приклучете НИ Адаптер, Сина

ЧЕСТ 9X 6.59 инчен паметен Телефон, 4GB 128GB, 48 ПРАТЕНИК ПИ Двојно Камера, 16MP Pop-up Пред Selfie Камера, Dual SIM GSM Отклучен

DEN 4559.76

Стока
In stock

Најдобрите понуди во категоријата