.

.

Свеж
GTX550TI 2GB DDR5 128BIT Игри Графичка Картичка со Вентилаторот за Ладење Графичка Картичка HDMI -Компатибилен VGA Интерфејс

GTX550TI 2GB DDR5 128BIT Игри Графичка Картичка со Вентилаторот за Ладење Графичка Картичка HDMI -Компатибилен VGA Интерфејс

DEN 4799.76

Стока
In stock

Најдобрите понуди во категоријата