.

.

Свеж
Jensen JE1913ACWM HD Подготвен (1080p, 720p, 480p) 19 Инчен Widescreen RV Wallmount LCD ТВ со Интегриран HDTV (ATSC) Тјунер, 1366 x 768 Full HD, 2 HDMI Влезови, Безжичен Далечински Управувач, AC 110V (Продолжува)

Jensen JE1913ACWM HD Подготвен (1080p, 720p, 480p) 19 Инчен Widescreen RV Wallmount LCD ТВ со Интегриран HDTV (ATSC) Тјунер, 1366

DEN 4536.00

Стока
In stock

Најдобрите понуди во категоријата