.

.

Свеж
HP Z8 G4 работна Станица 2X Злато 6136 Дванаесет Основни 3Ghz 256GB RAM меморија 1TB NVMe Quadro P4000 Win 10 (Продолжува)

HP Z8 G4 работна Станица 2X Злато 6136 Дванаесет Основни 3Ghz 256GB RAM меморија 1TB NVMe Quadro P4000 Win 10 (Продолжува)

DEN 645.60

Стока
In stock

Најдобрите понуди во категоријата