.

.

Свеж
Нови 8GB Графика Видео Картичка графичкиот процесор Надградба Замена за Alienware 18 17 15 R1 R2 Р3 R4 M17X R4 R5 M18X Р3 Гејмерски Лаптоп Lenovo ThinkPad P71 работна Станица, NVIDIA Quadro P4000 GDDR5 N17E-Q3-

Нови 8GB Графика Видео Картичка графичкиот процесор Надградба Замена за Alienware 18 17 15 R1 R2 Р3 R4 M17X R4 R5 M18X Р3 Гејмерски

DEN 9839.76

Стока
In stock

Најдобрите понуди во категоријата