.

.

Свеж
Снабдување Гигант CSDQ0034 3/4 Две Женски NPT Навој Доведе Слободни Спојка, Поврзување на Цевки и Фитинзи, Месинг Изградба, Поголема Отпорност на Корозија, Економичен и Ле

Снабдување Гигант CSDQ0034 3/4 Две Женски NPT Навој Доведе Слободни Спојка, Поврзување на Цевки и Фитинзи, Месинг Изградба, Поголема

DEN 2462.16

Стока
In stock

Најдобрите понуди во категоријата