.

.

Свеж
Паркер Legris 0118 10 17-pk20 Legris Месинг Компресија Цевки Вклучите, На 90 Степен Еден Banjo, 10 mm Цевка OD x3/8 BSPP Месинг (Пакување од 20)

Паркер Legris 0118 10 17-pk20 Legris Месинг Компресија Цевки Вклучите, На 90 Степен Еден Banjo, 10 mm Цевка OD x3/8 BSPP Месинг (Пакување

DEN 9475.68

Стока
In stock

Најдобрите понуди во категоријата