.

.

Свеж
Crosstech Мулти-Користете Дијамант Burs 801L/021SC (2.1 mm главата големина), Триење Зафат месо тело, Супер Крупни, Тркалезни (Пакување од 5)

Crosstech Мулти-Користете Дијамант Burs 801L/021SC (2.1 mm главата големина), Триење Зафат месо тело, Супер Крупни, Тркалезни (Пакување

DEN 2272.80

Стока
In stock

Најдобрите понуди во категоријата