.

.

Свеж
8-32 x 1/2 Тип на 23 Нишка Сечење Завртки/Филипс/Рамен Undercut Глава / 18-8 Нерѓосувачки Челик (Картон: 5,000 парчиња)

8-32 x 1/2 Тип на 23 Нишка Сечење Завртки/Филипс/Рамен Undercut Глава / 18-8 Нерѓосувачки Челик (Картон: 5,000 парчиња)

DEN 15575.76

Стока
In stock

Најдобрите понуди во категоријата