.

.

Свеж
Timken W205PP Топката Стапка, Двојно Запечатени, Не Snap Прстен, Метрички, 25 mm ID, 52 мм OD, 13/16 Ширина, Макс. ВРТЕЖИ во минута, 1560 со lbs Статичен Капацитет, 3450 lbs Динамичка носивост

Timken W205PP Топката Стапка, Двојно Запечатени, Не Snap Прстен, Метрички, 25 mm ID, 52 мм OD, 13/16 Ширина, Макс. ВРТЕЖИ во минута,

DEN 238.80

Стока
In stock

Најдобрите понуди во категоријата