.

.

Свеж
X-DREE AC 250V 6A 125V 10A SPDT 3 Позиција Рокер Switch 2 парчиња за Коса Посува(AC напон 220V 6A 125 ν 10A SPDT Interruptor oscilante де 3 posiciones 2 парчиња став secador де pelo

X-DREE AC 250V 6A 125V 10A SPDT 3 Позиција Рокер Switch 2 парчиња за Коса Посува(AC напон 220V 6A 125 ν 10A SPDT Interruptor oscilante

DEN 167.76

Стока
In stock

Најдобрите понуди во категоријата