.

.

Свеж
GBJ 10pcs MGGN400R 8° bevel Карбид Grooving Внесува Фино Брусење Grooving Дел-оф Внесува Калај Обложена за не ' рѓосувачки челик и железо за MGEHR/MGIVR Grooving Cut-Off Внесува (MGGN400R-8 Бронза)

GBJ 10pcs MGGN400R 8° bevel Карбид Grooving Внесува Фино Брусење Grooving Дел-оф Внесува Калај Обложена за не ' рѓосувачки челик

DEN 326.16

Стока
In stock

Најдобрите понуди во категоријата