.

.

Свеж
8 Ролни Топлина Температура Лента преносот на Топлината Лента Polyimide/ПЕТ селотејп за Печатење, Печење, Кола, Електроника, 3D Печатење DIY Занаети на Т-Маица Ткаенини, 10 mm

8 Ролни Топлина Температура Лента преносот на Топлината Лента Polyimide/ПЕТ селотејп за Печатење, Печење, Кола, Електроника, 3D Печатење

DEN 1442.40

Стока
In stock

Најдобрите понуди во категоријата