.

.

Свеж
COMeap (4-Pack) графичкиот процесор VGA PCIe 8 Pin Женски Двојна 2X 8 Pin (6+2) Машки PCI Express Адаптер Ракави Y-Splitter Продолжување Кабел 9-инчен(23cm)

COMeap (4-Pack) графичкиот процесор VGA PCIe 8 Pin Женски Двојна 2X 8 Pin (6+2) Машки PCI Express Адаптер Ракави Y-Splitter Продолжување

DEN 719.76

Стока
In stock

Најдобрите понуди во категоријата