.

.

Свеж
Kimble Потера KIMAX 601000-0929 Тешки Ѕид Круг Дното Колби, Еден 29/42 Стандард Коси Вратот, Borosilicate Стакло, 3 L

Kimble Потера KIMAX 601000-0929 Тешки Ѕид Круг Дното Колби, Еден 29/42 Стандард Коси Вратот, Borosilicate Стакло, 3 L

DEN 3759.36

Стока
In stock

Најдобрите понуди во категоријата