.

.

Свеж
НА4 ПРОЦЕСОРОТ Heatsink Заградата Backplate Кулер за Монтажа Backplane Одговара за AMD B350 X370 A320 X470 Добри Топлина Дисипација

НА4 ПРОЦЕСОРОТ Heatsink Заградата Backplate Кулер за Монтажа Backplane Одговара за AMD B350 X370 A320 X470 Добри Топлина Дисипација

DEN 254.16

Стока
In stock

Најдобрите понуди во категоријата